Mercedes-Benz eVito
eVito LANG 41 kWh + STOELVERW. | APPLE CARPLAY | IMPERIAAL | DAB | 3-ZITS
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz eVito |
|---|---|
| Uitvoering: | eVito LANG 41 kWh + STOELVERW. | APPLE CARPLAY | IMPERIAAL | DAB | 3-ZITS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 6 november 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 69.967 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-32-GNT |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.007 kg |
| Gewicht: | 2.193 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterklep
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- regensensor
- warmtewerend glas
- Interieur & Comfort
- airco
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel verwarmd
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- passagiersairbag
- Overig
- Android auto
- Apple carplay / Android auto
- Imperiaal
- oplaadmogelijkheid